Boxmaker autobox maszyna do pudeł klapowych z tektury falistej

maszyna boxmaker szybkie przezbrojenie niskie i średnie nakłady do tektury falistej z drukiem flexo i nanoszeniem kleju na jeżyk klejowy w pełni automatyczna. Maszyna do pudeł klapowych. Pudła e-commerce tekturowe. Szerokość maszyny 1250, 1400, 1600, 1800, 2000, 2200, 2400, 2500, 3000. Moduł dziurkowania, moduł druku flexo, Superfast moduł. Szybkie ustawianie maszyny do opakowań z tektury warstwowej.

Boxmaker autobox

– w jednym przelocie arkusza:

  • wykona szczeliny
  • wykona bigowanie
  • wytnie język klejowy
  • naniesie klej
  • wykona nadruk
  • wykona arkuszowanie tektury falistej
  • obetnie nadwyżkę arkusza

Boxmakery autobox to grupa maszyn, które ze względu na swoje zastosowanie, ma swoje ważne miejsce wśród przetwórców tektury falistej w Polsce i na świecie. Trendy rynkowe nieustannie zmieniają się. Powoduje to, że zmiany na rynku opakowań. Maszyny mające małą szansę na zastosowanie w wielu firmach, zaczynają odnajdywać się. W dodatku zyskując bardzo dużą potrzebę nabywcą wśród zarządzających firmami produkującymi i przetwarzającymi tekturę falistą. Boxmaker autobox jest stworzony pod małe i średnie nakłady. Boxmaker autobox ma w sobie cechy, których obecny nabywca oczekuje. Możliwości pozwalają by autobox wytwarzał pudła klapowe z tektury falistej w ilościach od jednej sztuki. Funkcjonalność pozwala na szybkie przezbrojenia. Narzędzia dostosowują się do ssania surowca, który mamy u siebie. Nie potrzeba mieć dokładny format, tak jak w flexo. Dodatkowo Flexo wymaga wykonania bigowania wzdłużnego przed procesem właściwego sztancowania. Boxmaker załatwia to w bardzo szybki sposób. Efektywne noże szczelinujące autobox dają nam możliwości dostosowania wysokości opakowania i głębokości szczeliny w sposób zapewniający zaplanowany efekt końcowy.

Boxmaker autobox wyzwala nowe możliwości oczekiwane przez klienta.

Powiedzenie „czas to pieniądz” nabiera coraz to większej mocy w obecnych czasach. Klient oczekuje wykonania usługi „dokładnie teraz”. Nie ma miejsca na opóźnienia. Jedno opóźnienie pociąga za sobą coraz to więcej konsekwencji. Niewykonanie zlecenia na czas spotyka się z kosztami. Utraty Klienta ciężko wycenić. Elastyczny park maszynowy, który pozwala na wykonanie zleceń w wymaganej jakości oraz wyznaczonym czasie daje nam przewagę konkurencyjną. Boxmaker autobox pozwala rozpocząć produkcję od małych ilościach i elastycznie żonglować zleceniami. Wykonanie zlecenia na maszynie do tektury falistej od A do Z jest w cenie. Wycięcie, nadruk, sklejenie.

Autobox boxmaker szybkie przezbrojenie niskie i średnie nakłady do tektury falistej. Doradztwo.
Nóż poprzeczny Autobox

Minimalizacja potrzebnego miejsca z boxmaker autobox

Ilość potrzebnego miejsca produkcyjnego to jest kolejny ważny aspekt. Musimy uwzględnić to przy lokacji parku maszynowego, miejsca magazynowego, ścieżek transportowych. W naszej branży jest to niezmiernie ważne. Metry kosztują, a jeszcze szybciej nam uciekają. Tu boxmaker autobox ukazuje nam kolejne swoje silne strony. W zależności od szerokości maszyny jaką potrzebujemy pomniejszamy naszą powierzchnie produkcyjną. Boxmaker do swoich możliwości produkcyjnych minimalizuje metry do minimum. Autobox pozwala na wykonywanie pracy na 6-10 m2. Dobry wynik dla maszyn przetwórczych tekturę falistą.

Jedna osoba do obsługi boxmaker autobox

Brak wykwalifikowanej obsługi. Operator od już. Ogłoszenia o pracę widzimy nieustannie. Moje rozmowy z Wami, przetwórcami tektury falistej dają jasny przekaz.

„Nie ma już wykwalifikowanej obsady na maszyny – po prosu nie ma z kim pracować”. 

Czy nie szukasz procesów, które pozwolą na wykonywanie prac w łatwy, prosty sposób? Jesteś w dobrym miejscu. Maszyna mówiąca, co należy zrobić, jak przesunąć, gdzie nacisnąć. Autobox pozwala na szybką adaptację pracownika z nim. Boxmaker jest bardzo maszyną produkcyjną bardzo intuicyjną. Jeden człowiek obsługuje cały proces. Mając tego „małego potwora” otrzymujemy dużą moc przetwórczą. Zlecenia uciekające nam poprzez braki elastyczności, obsady odchodzą. Co Ci do daje Aubobox dodatkowo? Konkurencja nie chłodzi na Twoje podwórko.

Autobox2 - boxmaker przód maszyny do tektury falistej doradzamwtekturze
Autobox boxmaker

Czy jest miejsce w parku maszynowym dla Boxmaker autobox?

Potrzebujesz dodatkowych informacji, daj znać. 

Porozmawiamy o tym i jestem pewny, że urodzi się jeszcze więcej kwestii. Dobór odpowiednio skonfigurowanej maszyny, komponującej się z Twoim parkiem maszynowym, przetwarzającym tekturę falistą, wierz mi –  jest istotną kwestią. Jednak jest wiele innych warunków, które oczekuje rynek od Ciebie. Boxmaker autobox zdecydowanie może Ci pomóc w realizacji celu. Porozmawiajmy o tym ze mną – doradzamwtekturze.

Tektura falista, boxmaker aubobox i wiele innych

Informacje o tekturze falistej dla Ciebie i Twoich Klientów.

Tektura falista, boxmaker aubobox i wiele innych

Informacje o tekturze falistej dla Ciebie i Twoich Klientów.
Wejdź i subskrybuj
Scroll to Top