Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter!
Imię i Nazwisko nie jest wymagane, ale chętnie je poznam.
Maila trzeba wpisać
Nie jest obowiązkowy, ale ułatwia życie.

icon01-free-img.png

Otwarcie na wspólne korzyści w biznesie

BoxProU DoradzamwTekturze jako otwarty na współpracę partner i doradca, nawiązuje liczne kontakty w celu pozyskiwania najlepszych rozwiązań, wiedzy, zasobów dla swojego Klienta.
BoxProU
DoradzamwTekturze doradztwo w tekturze falistej nieustanne dąży do bycia nr 1 dla nowych i funkcjonujących na rynku podmiotów.

icon02-free-img.png

Rodzina BoxProU

Doradztwo BoxProU DoradzamwTekturze jako dostawca rozwiązań i maszyn dla branży produkcji i przetwórstwa tektury falistej, dostawca opakowań i materiałów do wykończeniowych będzie śledził zmieniające się trendy dla swoich Klientów w celu dostosowania do wymagań, technologii i odbiorcy docelowego. Dla BoxProU DoradzamwTekturze główne wartości to przejrzystość, szybkość, prostota. Głos Klienta jest niezbędny do określania kierunków rozwoju.

icon03-free-img.png

Doradztwo, Serwis, Szkolenia

Z racji tego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, znamy się, a jak nie to szybko poznajemy się, jesteśmy uparci i otwarci na pomysły zleceniodawców, potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie i doradzić Tobie i Twojej organizacji. Nasza Drużyna BoxProU DoradzamwTekturze to banda specjalistów znających się od śrubek po sztuczną inteligencję. Doradztwo dla Ciebie.

Doradztwo w biznes tektury falistej, który dotyczy Ciebie?

Jesteś zainteresowany moim wsparciem dla Ciebie? Jakie obszary mogą nas połączyć ze sobą?

Możemy podziałać wspólnie w dziedzinie funkcjonowania Twojego biznesu. Doradztwo, które kieruję do firm działających w obszarze tektury falistej. 

Zastanawiałem się, gdzie nie pomogę, ale myślę tak. Zadzwoń do mnie i zadaj pytanie, jeżeli moja wiedza, podejście do tematu i Twój odbiór mnie będzie pasował Ci możemy rozwinąć kontakt.

Współpracuję z dużym wachlarzem firm działających w tekturze falistej.

Doradzam zarówno działającym już wiele lat na rynku tektury falistej firmom, sprzedawcom maszyn i urządzeń, jak również osobom, który zastanawiają się, czy wejść i już wchodzącym.

Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto Cię wesprze w gorszym czasie, jak i w tym najlepszym. Jestem po to by pomóc.

W swoim doradztwie w biznes tektury falistej najważniejsze jest dotrzeć do prawdziwego problemu i rozłożyć go na części, by sprawnie poradzić sobie z nim.

DoradzamwTekturze z myślą o Twoich problemach.

Zainwestuj w kontakt ze mną.

Określimy jakie masz potrzeby i zobaczymy co możemy z tym zrobić.

Czasem jest to doradztwo, czy brać daną, konkretną maszyny i czy ona jeszcze posłuży, a czasem jest to doradztwo całkowite, gdzie przechodzę z Klientem przez całość działalności i dotykamy wszystkich jej aspektów.

Jeżeli sobie tego życzysz, tylko Ty i ja wiemy, że realizujemy wspólnie dany projekt.

Jestem osobą kreatywną, która zna życie i sposoby prowadzenia działalności w naszych warunkach.

To nie marnuj czasu i czekam, odezwij się do mnie.

Pamiętaj BoxProU to doradztwo w biznes tektury falistej prowadzony w sposób bardzo zindywidualizowany. 

Ile sposób biznes tyle różnych wariantów doradztwa w produkcję tektury falistej.

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty. Niezależnie jak bardzo temu zaprzeczamy :). 

 

Jeszcze bardziej lubimy mieć „święty spokój” i zajmować się swoimi umilaczami, chwilami, króre nas kręcącymi. Fenomen LOL surprise spowodowany jest chęcią zajrzenia do środka. Każda kolejna warstwa rozpakowanego prezentu rozpala naszą ciekawość, ale i powinna uczyć nas.

I tu wkraczamy my DoradzamwTekturze. Tektura falista jest jak LoL. Zajmujemy się odkrywaniem przed Tobą kolejnych warstw biznesu przetwórstwa tektury falistej. Cieszy nas doradztwo, które możemy składać na Twoje ręce.

 

Wielu widzi tylko prostą, brązową tekturę. A ja Ci powiem, że ani ona prosta, ani brązowa. Świat tektury falistej kryje w sobie niezmiernie dużą ilość tematów, o których można rozmawiać godzinami.

 

Czy można traktować biznes tektury falistej zero jedynkowo? Nie ma najmniejszych szans na powodzenie takiego procederu długoterminowo. Złożoność procesów prowadzących do wykonania pudła, maszyny do produkcji pudeł klapowych. Jakiej maszyny użyć do pudła? Jaka maszyna sprawdzi się w opakowaniach fasonowych? Jaki wykrojnik będzie dobry do maszyny rotacji? Gdzie moje doradztwo? A to początek. Kiedy dojdziemy do druku, uszlachetnienia, pakowania, system, magazyn i wiele innych?

 

Warto zagłębić się w temat. Niemniej jednak, jeżeli nie masz na to ochoty, my się tym dla Ciebie zajmiemy.

 

Zorganizujemy Ci miejsce, rolotoki, dobierzemy odpowiednie maszyny do przetwórstwa tektury falistej, doradzimy, przeszkolimy Twoich ludzi, dopracujemy logistykę, ubierzemy to wszystko w odpowiedni system do kontroli i raportowania. Dla Ciebie pozostanie dbanie o piec, który dla Ciebie rozpalimy. Twój biznes nasze doradztwo.

Długoletnie doświadczenie, nauka, kontakty z dostawcami, producentami maszyn i opakowań, naszą konkurencją pozwala nam na uczciwe stawianie wniosków po otrzymaniu odpowiedzi na nasze pytania.

Doradzam w Tekturze chcę Cię odciążyć i ukazać Ci, jak Twój biznes tektury falistej wygląda.

Adam Rus DoradzamwTekturze

Scroll to Top