Usługi DoradzamwTekturze

DoradzamwTekturze to również bezpośrednie działania operacyjne.

Masz kłopot z Twoimi pracownikami, potrzebujesz szkolenia z obsługi maszyn?

Przeszkolenie pracownika, odświeżenie wiedzy może wiele wnieść w jego życie zawodowe. To jak czuje się Twój Operator obsługujący maszynę przetwórczą tekturę falistą wpływa na marżowość zleceń. W jaki sposób motywujesz swoich ludzi? Zapraszam do współpracy.

Serwis / naprawa maszyn, urządzeń do przetwórstwa tektury falistej

Masz np. awarię sztancy? A może fleksao z rotacją i slorem nie chodzą jak trzeba i wydruk skacze? Potrzebujesz wykonać serwis np. roczny. Chcesz ją odnowić, wymienić podzespoły, przywrócić wykrawarce dawną moc? Skontaktuj się ze mną.

Zapytaj o części do maszyn do przetwórstwa tektury falistej

Poszukujesz części do Twojej maszyny, trzeba coś dorobić, dotoczyć, wymienić?

Relokacja maszyn do tektury falistej

Potrzebujesz przesunąć, przewieźć, ustawić maszynę, na której produkujesz lub chcesz produkować? Możemy pomóc Ci z przewiezieniem, ustawieniem maszyny do tektury falistej.

Jeżeli widzisz wspólne punkty styku, daj znać. Polatamy.

Prowadzenie produkcji w niepewnych czasie

Prowadzenie produkcji opakowań w niepewnych czasach Prowadząc biznes napotykamy na okresy lepsze, ciekawe, wzrostowe i gorsze, nudne, spadkowe. Spotykam się ze skrajnymi opiniami i doświadczeniami.

Read More »
DoradzamwTekturze pudełko karton opakowanie w Twojej firmie niech rośnie już dzisiaj

Tekturowy cień na plastikowym świecie

Tekturowy cień na plastikowym Świecie Zapewne ktoś z naszego towarzystwa “DoradzamwTekturze” pamięta czasy, gdy mówiło się “my plastic is fantastic”. Dla niewtajemniczonych – mówiło się

Read More »
Scroll to Top