Twój produkt może być w opakowaniu tekturowym z nadrukiem, lub też nie.

Twój produkt może być zapakowany, lub też nie. Czasem możesz, a czasem musisz pakować. Spraw, aby było to opakowanie widoczne i zarobiło na siebie. Zmyślne opakowanie fasonowe z tektury falistej.

Twój produkt może być w opakowaniu tekturowym z nadrukiem, lub też nie. Czasem możesz, a czasem musisz pakować.
Spraw sobie wartość dodaną otoczki zabezpieczającej Twoje dobro. Pomyśl, co możesz zrobić by opakowanie zapracowało i zarobiło na siebie?
Opakowanie musi wyróżniać się. Tak to wiemy, ale jak to zrobić? Jaki jest Twój pomysł? Czym Twój produkt, firma może wyróżnić się od konkurencji? Popracujmy wspólnie.

 

Historia z obrazka nie daje co prawda odpowiedzi na odwieczne pytanie „jajko, czy kura”, natomiast opowiada historię. Czy jest ciąg jej ciąg dalszy? To już pozostawiam dla Twojego umysłu.

Interesującym jest to, w jaki, ciekawy sposób, z czegoś pospolitego, codziennego, odwiecznego można wyciągnąć coś, co nas może pobudzić do działania.

Może to co jest w środku, wygląda, smakuje, czy wreszcie jest tym samym, co leży w zwykłej wytłoczce, na półce poniżej.

W dodatku, kompletnie nie rozróżniam smaku tych od „szczęśliwych” od tych mega farmy, ale kusi mnie myśl, że to jest dobre. Emocje wyzwalają w nas odruchy, utrwalają się wspomnienia w naszej głowie.

Mając dobry produkt w ekspresyjnym opakowaniu możemy wiele. Mając fajny produkt, jak inni, ale mając ciekawy design na opakowaniu tekturowym, ozdobionym nadrukiem, możemy dużo. Mając extra produkt w kiepskim papieru, będziemy potrzebować wiele szczęścia, aby coś poszło.

Jesteśmy bombardowani przez strumienie informacji.

Spraw, aby Twój przekaz był zauważony.

Pamiętaj. Jeżeli potrzebujesz czegoś dobrego, czy też prostego, jesteśmy po to, aby Cię wspierać.

Źródło: Lotne studio

Eko produkt w pudełku

Źródło: http://ibrandstudio.com/inspiration/egg-packaging-design-ideas

 

Twój produkt może być zapakowany, lub też nie. Czasem możesz, a czasem musisz pakować. Spraw, aby było to opakowanie widoczne i zarobiło na siebie.
Scroll to Top