Zleć nam usługi w zakresie obróbki metali (w tym toczenie, szlifowanie, frezowanie, spawanie (aluminium), malowanie oraz odświeżanie maszyn, wytwarzanie konstrukcji, automatyzowanie linii produkcyjnych.

Jeżeli w powyższym nie ma rzeczy, którą potrzebujesz wykonać, zapytaj. Często mamy zlecenia bardzo indywidualne.

Nie lubimy zlecać tematów po różnych firmach, dlatego właśnie działamy w sposób elastyczny. To pozawala nam poszerzać nasze doświadczenie, wiedzę i przekazywać ją w ręce naszych Klientów.

Są rzeczy które potrzebujesz wykonać szybko. To daje nam przewagę, gdyż możemy elastycznie żonglować naszymi zasobami.

Czym jest relokacja maszyn poligraficznych w tekturze falistej?

Relokacja maszyny, czy relokacja linii produkcyjnej polega na zmianie lokalizacji. Maszyny przemieszczamy w obrębie budynków naszego Klienta. Jednak najczęściej jest dokonywania w czasie przenoszenia maszyny po dokonanym procesie sprzedaży i zakupu.

Wraz ze zmianą lokalizacji maszyny wykonuje się wiele operacji pobocznych. W procesie przygotowawczym, badane są ograniczenia i zagrożenia. Ze względu na wielkość i/lub masę, możemy spotkać się z problemami, który mogą wpływać na przebieg przeprowadzanych operacji. Również podłączenia mediów znajdują się w kręgu naszego zainteresowania. Do odłączenia mediów, zdarza się, że potrzebujemy współpracować z operatorem transformatorów, gazu, wodociągów.

Transport maszyn poligraficznych

Kolejnym istotnym elementem realizowanym w trakcie jest sprawdzenie drogi. Transport pojazdem o odpowiednich gabarytach. Tu mówimy o transporcie zewnętrznym. Jak również na wózkach hydraulicznych, ciężkich wózkach widłowych. Tu natomiast rozmawiamy o realizacji wewnątrz. Dodatkowo zdarza się zrealizować relokację wewnętrzną i usytuowanie maszyny w docelowym miejscu zakładu przemysłowego współpracując z pracownikami właściciela.

Relokacja linii produkcyjnej – co wchodzi w zakres usług?

W zakres relokacji maszyn i urządzeń wchodzi planowanie, przygotowanie do wykonania zadania, opracowanie planu, demontaż maszyn, przeniesienie maszyn, transport, ściągnięcie urządzenia, usytuowanie w wyznaczonym miejscu, uruchomienie.

Relokacje maszyn poligraficznych do produkcji opakowań tekturowych oraz kartonowych

Dodatkowo przedsięwzięcie jesteśmy w stanie zamknąć szkoleniem. Państwa Pracownicy mogą skorzystać z świadczonym przez nas usług.

Jeżeli specyfikacja maszyny wymaga wsparcia producenta, wówczas zajmujemy się tym kompleksowo.

Zmagamy się z trudnymi warunkami. Specyfika wykonywanych operacji przez nas skomplikowanych prac w poligrafii, pozwala nam na posiadanie koniecznych w tej branży umiejętności.

RELOKACJA I INSTALACJA MASZYN

Aby móc transportować ciężkie maszyny niezbędny jest sprawny zespół i sprzęt. Każdy zakład różni się od siebie specyfiką, natomiast akcesorium działania, jako aspekt dysponowania i funkcjonowania naszej działalności w przeprowadzce maszyn musi być na wysokim poziomie. Chcemy sprostać wymaganiom Klientów. Nie jest to często proste. Borykanie się z różnymi przeszkodami daje nam wiele możliwości do samodoskonalenia.

Czas trwania i koszty transportu maszyn poligraficznych

Patrząc pod kątek czasu, ustalamy ramy czasowe z Klientami. Pozwala to na opracowanie planu i rozlokowania zasobów niezbędnych do przeprowadzanie operacji. Jest to ważny aspekt, który pozwala Klientowi na ustawienie swoich Ludzi i zleconych prac.

Koszt wykonania usługi składa się z wielu czynników, które musimy wspólnie ustalić.

Rozwiązaniem tego może być ustalenie stawki godzinowej oraz dodanie kosztów stałych, jak np. transport, wynajem wózków, czy dźwigu.

Zabezpieczenie na czas przewozu

Prócz wiedzy i umiejętności, korzystamy z ubezpieczenia, które pozwala nam na obniżenie ryzyka ewentualnych problemów. Zdajemy sobie sprawę, że wypadki chodzą po ludziach. Jesteśmy realistami znającymi życie.

Załadunek i dodatkowe zabezpieczenia

Twoja relokowana własność wraz z podzespołami jest na czas załadunku, transportu, rozładunku zabezpieczana według specyfikacji maszyny, posiadanej wiedzy i najlepszych starań naszej ekipy.

Doświadczenie w ustawianiach maszyn pozwala naszej ekipie na maksymalizację podejmowanych działań.

Rozładunek i ponowny montaż do produkcji opakowań tekturowych

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, realizujemy również rozładunki już dostarczonych rzeczy.

Jeżeli masz coś w drodze i potrzebujesz naszej pomocy, chętnie wesprzemy Twoich Ludzi.

Bezpieczeństwo to podstawa

Nieważne jaki to etap naszego działania, czy transportowy, czy prace na urządzeniach jak: frezarka, tokarka, wycinarka. Bezpieczeństwo personelu jest na pierwszym miejscu. Cały czas dbamy o zabezpieczenie Twojej własności.

Nasze usługi serwisowe maszyn introligatorskich

Skierowane są zarówno dla tych, którzy mają działającą firmę i doświadczenie przemysłowe, jak również dla tych, którzy chcą kupić pierwszą maszynę i nie mają doświadczenia.

Czasami brakuje Ci osoby, dwóch do przeprowadzenia całej operacji. Możemy dorozumieć się w tej kwestii i dołączyć do Ciebie na czas wykonania danej pracy.

Cechujemy się elastycznością, co pozwala nam na nawiązywanie ciekawszych kooperacji z korzyścią dla odbiorców.

Często współpracujemy z serwisami producentów maszyn. Jeżeli jesteś zainteresowany taką opcją, porozmawiajmy.

Instalacje maszyn poligraficznych do produkcji opakowań tekturowych

Potrzebujesz pomocy przy maszynie fleksograficznej z zespołami, tyglu, sztancy płaskiej, sztancy rotacyjnej, boxmaker, sklejarce. To dobrze się składa, gdyż lubimy te maszyny. Masz ochotę podjąć współpracę? Proszę Cię bardzo. Wiemy jak ciężko obecnie jest pokryć firmę specjalistami i ile kosztują etaty. Korzystaj z naszego wsparcia. Długodystansowe relacje są dla nas ważne i na takich Klientach chcemy opierać nasz biznes.

Instalacja i uruchomienie

To jest temat, który lubi podnieść ciśnienie. Czy zadziała sprawnie? Czy nic nie rozstroiło się po drodze? Jest wiele dylematów tworzących demoniczną aurę. Montaż relokowanej maszynerii wywołuje czasem nieprzewidziane utrudnienia. Natomiast to dobrze. Wówczas widać profesjonalne zachowanie się ekipy. Korzystanie z głowy, w której są utrwalone schematy zachowania, pozwalają na rzeczowe podejście do zlecenia.

Produkcja maszyn pod zamówienie

To jest zagadnienie pozwalające nam się twórczo wykazać. Jednocześnie spełniając oczekiwania zleceniodawcy możemy zbudować mniejsze czy większe maszyny.

Posiadamy w ekipie elektroników, mechaników, automatyków i złote rączki. Możemy na siebie liczyć i to sprawia, że praca sprawia nam przyjemność.

Import maszyn

Zajmujemy się również importowaniem maszyn, które następnie montujemy i uruchamiamy. Masz upatrzone cudo za granicą i chcesz ściągnąć do siebie. Dlaczego nie? Zmierzmy się z tym.

Przy okazji będziemy mogli pokazać Ci ewentualnie wskażemy słabe punkty relokowanej kupy stali. Oferujemy wsparcie techniczne, technologiczne, operacyjne oraz biznesowe.

Kto najczęściej korzysta z usług profesjonalistów?

Najczęściej korzystają firmy chcące się rozwijać i myślą o tym poważnie. Wykonując prace samodzielnie, tracisz cenne zasoby i licząc wszystkie koszta na koniec wychodzi różnie. Czasem nie jest łatwo zlecić. Wyrzuć od siebie złe myślenie. Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją, masz to tego świetnych Operatorów, Mechaników, może nawet Elektryka. Natomiast oni są do utrzymaniu ruchu w tym się specjalizują. My możemy pomagać Ci w każdym z elementów układanki. Jednak nic nie zastąpi dobrego zespołu, który zostanie przez nas przeszkolony.

Relokacja maszyn – dla kogo?

Znam firmy, które uparcie robią wszystko same i funkcjonują. Ich działania są rozproszone i tak naprawdę nic nie jest przypilnowane. Deleguj wszystko co jest możliwe, abyś miał czas na rozwój. Tak samo jest w tym przypadku. Nawiąż relacje z nami.

Zapraszamy do współpracy

Prowadzenie produkcji w niepewnych czasie

Prowadzenie produkcji opakowań w niepewnych czasach Prowadząc biznes napotykamy na okresy lepsze, ciekawe, wzrostowe i gorsze, nudne, spadkowe. Spotykam się ze skrajnymi opiniami i doświadczeniami.

Read More »
DoradzamwTekturze pudełko karton opakowanie w Twojej firmie niech rośnie już dzisiaj

Tekturowy cień na plastikowym świecie

Tekturowy cień na plastikowym Świecie Zapewne ktoś z naszego towarzystwa “DoradzamwTekturze” pamięta czasy, gdy mówiło się “my plastic is fantastic”. Dla niewtajemniczonych – mówiło się

Read More »
Scroll to Top