BoxMaker maszyna do produkcji opakowań kartonowych

maszyna boxmaker szybkie przezbrojenie niskie i średnie nakłady do tektury falistej z drukiem flexo i nanoszeniem kleju na jeżyk klejowy w pełni automatyczna. Maszyna do pudeł klapowych. Pudła e-commerce tekturowe. Szerokość maszyny 1250, 1400, 1600, 1800, 2000, 2200, 2400, 2500, 3000. Moduł dziurkowania, moduł druku flexo, Superfast moduł. Szybkie ustawianie maszyny do opakowań z tektury warstwowej.

Odpowiem Ci na pytanie odnośnie korzyści, które idą za maszyną Autobox2.

1) Boxmaker to ułatwienie dla Twojego wejścia w rynek = w jaki sposób? 

No to proszę, maszynę stawiasz w dowolnym miejscu na hali, w garażu, szopie. Tylko 3 fazy i uruchamiasz. Bez zbędnych prac.

W pełni zautomatyzowany system produkcji pudełek.

2) Prostota wykonywania pracy = w jaki sposób? 

Możesz mieć automatyczne ustawianie noży szczelinujących, bigowania, odcięcia skalpel lub oszczędzić i przekręcając parę zaczepy ustawić maszynę ręcznie. Duży wybór opcji.

Usprawniona produkcja kartonów

3) Do obsługi wystarczy Ci jedna osoba = w jaki sposób? 

Wybieraj z pośród różnych opcji podajników i odbieraczy jeżeli potrzebujesz. Jeżeli nie i tak jedna osoba może sprawnie włożyć surowiec i po skończeniu ustalonego pakietu odłoży na miejsce. Oszczędności na robociźnie.

4) Szybki czas zmian arkusza = w jaki sposób? 

Chwytasz i rozszerzasz odbojniki podajnika, koła ustawiasz, bigę, wpisujesz wymiar i rozpoczynasz produkcję. To sprawia, że uzyskujemy niski koszt zmiany zamówienia od Klienta.

5) Efektywny sposób zmiany grubości surowca = w jaki sposób? 

Zlecenia mamy coraz to mniejsze. Chcąc się dostosować, musimy być elastyczni do warunków panujących na rynku. Maszyna musi sprostać temu i być efektywniejszą. Dobrze dobrane parametry prowadzenia oraz wielkości kół, sprawiają , że minimalizuje się maksymalnie czas zmian fal z 3 na 5 warstwowy arkusz. Stworzona do pracy, a nie do postojów.

6) Boxmaker jest tworzony do wykonywania zmiennych zleceń produkcyjnych = w jaki sposób?

Zapis wykonywanych prac w pamięci sprawia, że możemy w szybkim czasie powtarzać to co robiliśmy wcześniej. Dodatkowo ergonomiczne wykonanie podzespołów, pozwala na szybki i sprawny zasięg obsługi w potrzebne miejsca. Pamiętając przy tym o bezpieczeństwie na stanowisku pracy.

Boxmaker maszyna do opakowań

7) Produkcja pudełek w gotowy box na autobox jest prosta = w jaki sposób? 

Potrzebujesz sprawnej osoby. Coraz trudniej jest pozyskać wykwalifikowanych ludzi.  To oznacza, że musimy dużo więcej płacić lub mieć prostsze w obsłudze parki. Oczywiście możesz mieć doświadczonych Pracowników. Wychodzimy do Ciebie z rozwiązaniami, które maksymalizują prostotę wykonywanych funkcji. Prostota w technologii dla Ciebie. Ty i tak masz co robić :).

8) Nieustannie na podglądzie = w jaki sposób? 

Jeżeli chcesz, możesz być podłączony to swojego boxmakera za pomocą komórki i śledzić, przestawiać. Zdalne sterowanie.

boxmaker cięcie poprzeczne druk flexo na tekturze falistej

Cięcie poprzeczne, wzdłużne

9) Zapominasz o dodatkowych mediach = w jaki sposób? 

Możesz mieć maszynę dostosowaną jedynie pod prąd. Inne media nie będą Ci potrzebne. Jednak możesz mieć poszczególne podzespoły na pneumatyce. Ty decydujesz, jakie rozwiązanie Cię przekonuje bardziej. Bezproblemowość w produkcji.

10) Ekran dotykowy? To i wiele rzeczy znajdziesz zagłębiając się w specyfikację techniczną maszyny. Wystarczy zapytać. Często realizujemy maszyny z funkcjami, których nie znajdziesz w żadnym katalogu. Jeżeli poszukujesz specjalnego rozwiązania, porozmawiajmy o tym. Często się udaje znaleźć ciekawą optymalizację.
 
11) Serwis i producent z Polski? Jeżeli to jest dla Ciebie istotny i ważny aspekt. Mam dla Ciebie dobre informacje. Dysponuję zapleczem serwisowym. 

Boxmaker do wykonywania opakowań z tektury. Jest to technologia, która maksymalnie ułatwia produkcję. Ma to być sprawne i bez problemowo urządzenie. No i jest. Umów się na spotkanie i zobacz autobox2 w akcji.

Jest wielu producentów z boxmakerami, np. Zemat boxmat pro, HD, Emproject 89, Kolbus, Compack 2.5 Panotec, Opakomat, Autobox2.

Co Ci daje BoxMaker dodatkowo?

Z Autobox2 masz możliwość wyboru = w jaki sposób? Maszyny są w pełni konfigurowalne.

Wybieraj z zakresu 1250 mm przez 1400mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2200 mm, 2400, 2500, aż do 3000mm. Paleta szerokości boxmakerów jest duża. Chcąc ustalić odpowiednią dla Ciebie, trzeba porozmawiać i przemyśleć temat.
 

 

Jak specjalne produkować pudełka kartonowe BOX, czy Fefco?

 

Jeżeli w produkcji opakowań kartonowych zamierzasz wykonywać specjalistyczny wzór, możemy dostosować maszynę pod niego (dany rodzaj). Maszyny może być wykonana dla Ciebie wg Twojego zamówienia.

Ile miejsca zajmie u Ciebie BoxMaker do pudeł klapowych z tektury falistej? To ile tego miejsca jest potrzebnego do produkcji na boxmaker?

Jeżeli miejsce zajmowane przez boxmaker jest ważnym aspektem to mam super informację. W wersji prostej czy wersja rozbudowana do boxmaker pro jest możliwy nawet do ewentualnego przesuwania za pomocą zwykłego wózka paletowego. Możesz przysunąć do ściany, a gdy będzie potrzeba z boxmakerem odjedziesz na bok.
 
Ile osób wydelegujesz, aby obstawić pracę na maszynie BoxMaker?
Jeżeli będziesz chciał, możesz dać więcej niż jedną osobą. Wszystko zależy od Ciebie :). Natomiast na końcu liczy się zysk i w tym chcę Ci pomóc przy wyborze rozwiązania dla Twojego biznesu.
Jak chronić tekturę falistą w czasie zmiany pogody?
Dobrane koła i dociski pozwalają na eliminowanie zbędnych ruchów w celu dostosowywania do warunków zewnętrznych. Pogoda bywa jednak kapryśna i zaskakująca. Jednak dobrze zadbana tektura i maszyna potrafią zapracować na szacunek.
 
Jaka maszyna do pudeł klapowych z tektury falistej?
Autobox2, czyli boxmaker jest polecaną maszyną. Jednak, abym mógł odpowiedzieć na to pytanie, musimy porozmawiać i wyjaśnić sobie, do czego maker będzie potrzebny. Trzeba poruszyć w rozmowie z jakich produkcji opakowań tekturowych będziesz chciał korzystać. Każdy z nas ma innego potrzeby, przekonajmy się, jakie są Twoje, czy będziesz bardziej ciąć, czy używać jako sloter, jaka szerokość będzie odpowiednia.
Boxmaker maszyna do produkcji opakowań kartonowych tektura 2500
Jaka sklejarka do produktu z boxmakerem?
Boxmaker to dużo możliwości konfiguracji i tak samo mogę pomóc Ci w wybraniu optymalnej opcji pod Twoje prace. Jest duża rozpiętość możliwości, które wpływają na wybór. Prócz kleju mamy też zszywacz, który możemy użyć do łączenia produktów.
 
Jaki system do zarządzania produkcją w przetwórstwie opakowań i pudełek typu karton?
Z Autobox2 otrzymujesz system do obsługi zleceń. Jest on przez pół roku gratis, a później decydujesz się na opcje i kontynuacje. Możesz również nie korzystać z niego i od razu implementować zewnętrzne rozwiązanie. System jest integralną częścią dobrze zarządzanej firmy. Obsługa Klienta, zamówień, zleceń, zakupy, rozliczenia, BI mają za zadanie ułatwiać podejmowanie decyzji i organizować pracę. Gdy będzie czas na większą ilość możliwości w doborze opcji, rozwinę te temat z Tobą. Tylko dostanę od Ciebie info „wyrażam zgodę na przetwarzanie” i możemy działać w tym projektem.
Masz za mało klientów?
Masz możliwości i zapewne chęci. Nie wyobrażaj sobie, że boxmaker sam przyniesie Ci Klientów. Boxmaker da Ci możliwości obsługi Klienta, jednak musisz wyjść do firm, otworzyć się i szukać oraz dać się znaleźć na rynku.
Jest wiele narzędzi do pozyskiwania Klientów i zamówień, ale motywacja do stworzenia dobrze działającego biznesu przetwórczego arkusze tektury powinna mieć priorytet.

Boxmaker to taki inspektor Gadżet prosty w obsłudze, uniwersalny, zaawansowany technologicznie, przemyślany i usprawniany przez lata. Rozwiązanie, które rewolucjonizuje pracę dla krótkich i średnio nakładowych serii.​

Zakup maszyny Boxmaker

Mogę zaprezentować Ci maszynę, opcję. Do Ciebie należy decyzja.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Wstaw pliki, które chcesz mi pokazać. Jeżeli będzie problem z załączeniem pliku, wyślij go bezpośrednio na maila: biuro@boxprou.pl
Scroll to Top