Kartonowy biznes z pudełka tekturowego, opakowania kartonowego, kartony od producenta opakowań w sklepie wysyłkowym

Karton na pudełka do wysyłek może przybierać wspaniałe kształty. Życie z szerokim wyborem i czas internetowy, w którym się przyszło nam spędzać nasze życie, Otaczające nas bujna kolorystyka nadruków, wymazuję szarość z czasów komuny. ekartony sprzedawane na platformach internetowych, powodują naszą szybką reakcję, polegającą na interakcję online ze sklepem. Patrzymy, ale już z sentymentem na hurtownie opakowań, kartonów. Czas transformacji dawno temu się rozpoczął, jednak nie zakończył. Sprzedaż przybiera formę www ecopudełko. Rodzajowość, czyli fasonowe, kartony klapowe, w dobrej jakości tektury i do tego wytrzymałej tektury, z której przedstawiamy karton przestaje być produktem samym w sobie.

Sklep internetowy z pudełkami i kartonami z tektury

Tu i teraz dokonuje się zmiana procesu prowadzenia przedsiębiorstw. Biznes przechodzi do fazy adoptowania właścicieli do potrzeby Klientów. To co opóźniło i w dalszym ciągu utrzymuje wolne przenikanie dużych biznesów do www jest sam Klient. Korpo nie pcha się jeszcze na web, ponieważ głównie współpracuje w B2B. Ich biznesy, dokonują się f2f (face to face), więc nie czują jeszcze potrzeby przenikania do kanałów e-commerce. To daje szansę na wejście produkcji kartonów, pudełek, kartonów tekturowych, opakowań kartonowych producentów na dywany sieci i pozycjonowanie swojej pozycji przed dużymi graczami. Zapewne budżet Twój i korpo lokomotywy będzie się różnił. To dobrze, gdyż musisz posiadać dużą wiedze na temat swoich kartonowych produktów. Co chcemy sprzedać?

Jak dobrać odpowiednie kartony i pudła?

Zazwyczaj Klient wie czego chce. Chce kupić karton, szybko, prosto, tanio, z dostawą na już.

No to po kolei. Posiadanie w ofercie każdego rodzaju kartonu wysokiej jakości, e-commerce, do remontu, wymiaru, rodzaju tektury jest niemożliwe. Takie zabezpieczenie nie ma sensu. Sęk w tym, aby zbudować tak organizację, aby minimalizować lead time Twojej produkcji kartonów. Mamy wiele dróg, aby móc sprostać powyższemu. Jednak musimy poszczególne punkty, rozbić na małe zadania, do których będziemy musieli ustalić procedurę i ja implementować.

Jako producent kartonów, wykonując pudełka klapowe. czy kartony fasonowe trzeba mieć przede wszystkim wolę tworzenia. Jasne, możesz pomyśleć, że kasa załatwia wszystko. I to ciekawe, jednak mając kasę i chcąc z czystymi rękami wychodzić z firmy zachęcam Cię, abyś przyjął rolę sprzedawcy, marketingowca w swojej firmie. Niestety, aby nauczyć się o pudełkach, trzeba spędzić dużo czasu na hali w trakcie produkcji kartonów. Wyobraź sobie, że wchodzę do Twojej firmy z zamiarem sprzedaży i czuję się w tym temacie bardzo swobodnie. 

Znam wymagania jakościowe, mogę dobrać grubość kartonu, jego gramaturę, rodzaj powleczenia, dostosować go do Twojego produktu, do Twojego sposobu dostawy, wprowadzić paramenty, które będą utrzymywać Twój produkt w sposób nienaruszony przez odpowiedni cykl życia. Te aspekty są turbo ważne. W taki sposób można znaleźć swoją przewagę jako producent kartonowych. Podpowiadając Klientowi: zależy Ci na tym, aby pudełka były wytrzymałe oraz proste w obsłudze, ekologiczne, a do tego nie kosztowały fortunę?”, zapewne zyskasz przynajmniej jego przychylność. Tego jaką tektury wybrać, co nadaje się do pakowania paczek w paczkomacie nie da się nauczyć i być przekonującym bez bycia przy produkcji kartonu.

TIPS: Bądź minimum bądź przy pierwszych produkcjach, reklamacjach, rozmowach. Pierwsze razy dają możliwości niepopełniania tych samych błędów. Funkcjonalności w uniwersalności w kartonie nie ma. Wielkogabarytowe kartony zbiorcze, oktabiny będą potrzebowały zupełnie innego podejścia od przedstawianego małego kartonu klapowego, z drukiem w dobrej stylówce.

Możemy zbudować wspólnie karton, który wesprze budowanie marki. Druk ukrytych znaków dla znawców marki, recykling, ekologia, funkcjonalność, bezpieczeństwo to tylko niektóre parametry, które mogę wprowadzić u producenta kartonów. To jedynie wycinek z sposobów doboru odpowiedniego kartonu, czy pudła. Możemy rozwijać inne Twoje wizję, poprzez implementację rozwiązań w Twoim biznesie.

Na pytanie:

Gdzie możesz zastosować nasze kartony?

Spotykam się nie tak rzadko z Właścicielami firm, którzy chcą narzucać swoje kartonowe pudła odbiorcą. Mam, produkuję, sprzedaję. Niski koszt produkcji, dopasowanie się do maszyn, pod gabaryty skrytek inpost, czy kartony do paczkomatów, pudełek wysyłkowych, gdzie kartoniki są składane według wytycznych. Tak to może działać. Dostępność zawsze. Zastosowanie takich pudełek z tektury może i jest ekonomicznie uzasadnione, jednak przy posiadaniu parku, gdzie idziemy na ilość, a przezbrojeń się obawiamy. Szeroki wybór kartonów w produkcji pudełek fasonowych, do przeprowadzki, pudełka ozdobnego zaprasza do kontaktu. Jednak pudełka tekturowe podawane z półki, jak ciepłe bułeczki mają prawo egzystować. Rynek ma wielkie potrzeby. Cena idzie do góry. Wzrosty 2-4% rok do roku nie są niczym dziwnym.

Pudełko szyte na miarę

To hasło słyszę nieustannie. Jakieś 8 lat temu popełniłem pewien artykuł do Forbes, gdzie użyłem tego sformułowania. Po pewnym czasie zauważyłem, że to sformułowanie dotyczy już wszystkiego. Co to dziś znaczy dla producenta czegokolwiek. Slogan, hmm. Widzę duży problem w obsłudze. Brak czasu na badanie potrzeb. A ciągle się słyszy, badanie potrzeby jest najważniejsze. Jak to zrobić, gdy Handlowiec ma zrobić x tematów dziennie, tygodniowo itd. Gdzie czas na relaks. Jak zabrać się do telefonowania w poszukiwaniu Klienta, gdy mamy coraz słabszą psychikę. Już po 2-4 razach usłyszanego „nie chcę, nie interesuje mnie to, mam dostawcę” on już bierze się za papiery, które nie zarobią na jego samochód, laptop i wynagrodzenie. Jako sam miałem za młodu przygodę z telemarketingiem (przychodzącym i wychodzącym) wiem, że to nie jest prosto rzeczą uodparniać się na niechęć i odrzucenie. A wyniki trzeba robić.

Sprawdź jak wprowadzić naszą ofertę opakowań kartonowych, pudełek klapowych, kartonu do sklepu wysyłkowego online. Znaleźć, wybrać, kupić, pakować pudełka kartonowe. Zadbać o jakość biznes tekturowy, przechowywać szeroki wybór opakowań, różny i bogaty asortyment kartonowych i tekturowych.

Karton w dobrym stylu

Nie kupujemy pudła z tektury, żądamy czegoś więcej. Jak to wypromować, a później dowieź? Mamy wysyp small runners, czyli nowych prywatnych marek. Konkurują one często z korpo firmami. Jak mają sobie radzić nie mając praktycznie szans według twardych danych z rekinami? Potrzebują wsparcia. Chcą Ciebie, doświadczenia, pomysłów, wykonania. Możesz pomyśleć, przecież to są śmieszne ilości. Co jeśli wyspecjalizujesz się, jako biznes do obsługi takich „Perełek”? Tworzyć naszą ofertę i proponować składane, firmowe, na różnego rodzaju przedmiotów, delikatne, a może masywne, różne rozmiary, w bogatym asortymencie barw, szerokim wyborze kartonu? Zapakować, czy przechowywać, chroniąc przed wilgocią?

Można wysyłać bez celów, najbardziej popularnych mikrofalach, zwykłych zamknięciach, nie bacząc czy przewoźnik jest solidny i oferuje bezpieczny transport? Niska cena, czy atrakcyjna cena. Przecież znajdą Państwo w naszym sklepie wszystko z pudełek kartonowych i tekturowych.

To co oczy widzą, co pod palcem się czuje, jakie odczucia wzbudzisz jest turbo ważne.

Kupujemy uczucie, nie pudło.

Biznes kartonowy od producenta opakowań lokalnego po sklep w sieci

Jak to rozwijać, gdzie wokół tyle konkurencji? Internet aż kipi od wszelakich stron, sklepów oferujących całą masę pudełek tekturowych. Gdzie miejsce dla Ciebie? To bardzo dobrze, że tak jest i Ty tu jesteś. Za 10-15 lat będzie jeszcze trudniej. Nie jesteśmy w latach 90, czy 00. Jesteś tu i teraz. Lepszego czasu na rozpoczęcie, czy też rozszerzenie biznesu nie będzie. Każdego dnia hurtownie i sklepów www będzie tylko przybywać. Gracze są już i uzyskują swoje sprawności. Kartonów i pudełek ciągle na rynku przybywa.

Na koniec coś optymistycznego i mam nadzieję, że da Ci kopa do działania.

Kartony i pudełka

są i długo z nami zostaną. Zapotrzebowanie rośnie. Wiele jest firm, gdzie Właściciele borykają się z przejściem na emeryturę i w związku z czym występują problemy organizacyjne, przejęcia przywództwa.

Prawa wprowadza coraz większe sankcje na produkty nie ekologiczne. Nasze wyroby w postaci pudełek kartonowych są ekologiczną odezwą na problemy degradacji środowiska. Masz zielone światło do działania i moc możliwości. Masz też mnie :).

Ręce na ster i wydaj komendę „cała na przód”.

Twórz:

Kartonowy biznes z pudełka tekturowego, opakowania kartonowego, kartony od producenta opakowań w sklepie wysyłkowym.

Wysyłając, wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez BoxProU oraz na wykorzystanie komunikacji mailowej w celach marketingowych (Polityka Prywatności).
Click or drag a file to this area to upload.

Prowadzenie produkcji w niepewnych czasie

Prowadzenie produkcji opakowań w niepewnych czasach Prowadząc biznes napotykamy na okresy lepsze, ciekawe, wzrostowe i gorsze, nudne, spadkowe. Spotykam się ze skrajnymi opiniami i doświadczeniami.

Read More »
DoradzamwTekturze pudełko karton opakowanie w Twojej firmie niech rośnie już dzisiaj

Tekturowy cień na plastikowym świecie

Tekturowy cień na plastikowym Świecie Zapewne ktoś z naszego towarzystwa “DoradzamwTekturze” pamięta czasy, gdy mówiło się “my plastic is fantastic”. Dla niewtajemniczonych – mówiło się

Read More »
Scroll to Top